IOLAN badgehouder innamelezer
Binnen bedrijven en instellingen waar bezoekers gebruik maken van toegangs- en/of bezoekerspassen is het innemen aan het einde van het bezoek een uitdaging. Vaak wordt de pas en eventueel badgehouder, met draaglint of haspel, (onbedoeld) meegenomen door deze bezoekers.
Om het ongewenst meenemen van de toegangspas te voorkomen kan binnen een IOLAN systeem of een systeem van derden, de IOLAN badgehouder innamelezer worden toegepast. De insliklezer is standaard ingebouwd in een RVS-zuil en is hiermee toepasbaar in een binnenomgeving.
Uniek aan de nieuwste generatie IOLAN innamelezer is dat naast badgehouder en draaglinten ook centuurhaspels (jojo’s) kunnen worden ingenomen. Daarnaast is de unit te gebruiken met de Rijkspas omdat de MIFARE®Classic, DESFire® technologie wordt gebruikt om de toegangs- en/of bezoekerspassen te lezen. Voorts kan de insliklezer direct sturing doen van deur, beveiligingspoort of tourniquet. In IOLAN Sphere registreert de gebruiker eenvoudig de bezoekers, print bezoekersbadges en/of maakt accurate ad-hoc rapportages.
Meer nieuws
Geïnteresseerd?
Neem vrijblijvend contact met ons op en we komen graag samen tot een oplossing die meer dan uitstekend past bij wat u doet en wilt beveiligen.